Szukasz sprawdzonej hurtowni elementów złącznych? Wybierz Inox-Plus

Elementy złączne to ogromna kategoria produktów, z których korzystamy dosłownie wszyscy – świadomie lub nie. Fachowcy i majsterkowicze używają ich do tworzenia trwałych połączeń, budowy różnego rodzaju konstrukcji, wzmacniania elementów, mocowania itd. To od prawidłowego doboru i jakości elementów złącznych zależy komfort pracy, a docelowo także trwałość konstrukcji i bezpieczeństwo jej użytkowania.

Kluczowym partnerem każdego, kto na co dzień korzysta ze specjalistycznych śrub, wkrętów, podkładek itd. jest hurtownia elementów złącznych. Jeśli szukasz takiej hurtowni i chcesz mieć pewność, że będzie Ci się z nią dobrze współpracować, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Inox-Plus, czołowego dystrybutora elementów złącznych markowych producentów. Poznaj najważniejsze korzyści wynikające z zaopatrywania się w te produkty właśnie w naszej hurtowni.

Szeroki asortyment

Dobra hurtownia elementów złącznych to ta, w której możesz od ręki kupić wszystkie potrzebne produkty, nawet te specjalistyczne, niedostępne w marketach budowlanych czy lokalnych sklepach metalowych.

Oferta Inox-Plus obejmuje pełen wybór elementów złącznych, spośród których warto wyróżnić:

 • Śruby – zarówno z łbem sześciokątnym, jak i torx, imbusowe, maszynowe, samowiercące, z pełnym i niepełnym gwintem i wiele innych.
 • Nakrętki samozaciskowe z kołnierzem, koronowe.
 • Podkładki płaskie, sprężyste, zębate, kwadratowe, izolacyjne.
 • Kołki rozporowe i nitonakrętki dla połączeń nieodwracalnych.
 • Nity zrywalne, trzpieniowe.
 • Zawleczki do zabezpieczeń.
 • Elementy do połączeń drewnianych, w tym wkręty i kołki.
 • Elementy złączne do mocowania fotowoltaiki i systemów solarnych.
 • Specjalistyczne elementy złączne i akcesoria żeglarskie.

Korzyści ze współpracy z Inox-Plus

Każdy profesjonalista ceni sobie bliską współpracę z hurtownią elementów złącznych, w której może się na bieżąco zaopatrywać w niezbędne produkty do realizacji konkretnego zadania. Nie ma przypadku w tym, że większość wykonawców „trzyma się” raz wybranej hurtowni, widząc w niej swojego partnera, który ma istotny wpływ na powodzenie prowadzonej działalności.

W Inox-Plus stawiamy sobie za cel bycie takim partnerem dla naszych klientów, dlatego kładziemy szczególny nacisk na takie kwestie jak:

 • Duży wybór produktów– Inox-Plus to hurtownia elementów złącznych, w której od ręki zaopatrzysz się nie tylko w te najpopularniejsze, ale też specjalistyczne produkty, które dostarczamy klientom w całej Polsce. Co ważne, możesz je zamówić wygodnie online, nie tracąc czasu na jeżdżenie po lokalnych hurtowniach i sprawdzanie ich asortymentu. Wszystko, czego potrzebujesz, wyszukasz w naszym katalogu na stronie internetowej Inox-Plus.
 • Tylko markowe elementy złączne– nasza hurtownia współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami elementów złącznych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zaopatrzysz się u nas w produkty spełniające najbardziej rygorystyczne normy jakościowe, o wiarygodnych parametrach roboczych.
 • Konkurencyjne ceny– jako duża hurtownia zaopatrująca klientów w całej Polsce, mamy możliwość zaoferowania bardzo atrakcyjnych cen, zwłaszcza przy zakupach hurtowych.
 • Duża dostępność produktów- utrzymujemy wysokie stany magazynowe, aby zapewnić Ci dostępność elementów złącznych w takiej ilości, jakiej potrzebujesz do realizacji Twojego projektu.

Więcej o tym, dlaczego w elementy złączne warto zaopatrywać się w naszej hurtowni śrub, przeczytasz w osobnym artykule w bazie wiedzy Inox-Plus.

Po elementy złączne zapraszamy do Inox-Plus

Inox-Plus to wiodący dostawca elementów złącznych wykonanych z wysokiej jakości stali - zarówno nierdzewnej A2, jak i kwasoodpornej A4. W naszym asortymencie znajdziesz także specjalistyczny osprzęt żeglarski.  

Wszystkie potrzebne produkty możesz łatwo znaleźć w naszym internetowym katalogu, na przykład po normie ISO czy DIN. Dodatkowo oferujemy bezpłatne porady techniczne – wystarczy skontaktować się z naszym zespołem.

Kupując dowolne elementy złączne w naszej hurtowni masz pewność szybkiej wysyłki pod wskazany adres. W przypadku zamówień hurtowych zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu indywidualnego negocjowania cen.

Zachęcamy również do lektury innych artykułów w bazie wiedzy Inox-Plus. Znajdziesz w nich szereg praktyczny wskazówek dotyczących m.in. najlepszych sposobów na rozpoznanie stali nierdzewnej, zapobieganie zacieraniu i zapiekaniu śrub nierdzewnych czy mierzenie rozmiaru śruby.

Komentarze

Ten post jeszcze nie został jeszcze skomentowany, bądź pierwszy.

Zaloguj się aby dodać komentarz

Przejdź do logowania