INOX-PLUS Elementy złączne nierdzewne i kwasoodporne

Dlaczego my

Inox-Plus zawsze na pierwszym miejscu stawia satysfakcję klienta. Od lat budujemy silną, rozpoznawalną i cieszącą się zaufaniem markę, co wymaga od nas stałej dbałości o jakość oferowanych produktów, jak również obsługę.

Szczególny nacisk kładziemy na fachowe doradztwo. Wybór nierdzewnych i kwasoodpornych elementów złącznych jest tak duży, że często nawet profesjonaliści mają problem z wytypowaniem odpowiednich akcesoriów. Warto wtedy skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy prawidłowo ocenią oczekiwania klienta, a następnie wskażą najlepsze rozwiązania dostępne w założonym budżecie.

Jest co najmniej 5 powodów, dla których warto kupować elementy złączne wykonane ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych w Inox-Plus:

  1. Kontrola jakości – jako jedna z nielicznych firm w naszej branży posiadamy własne laboratorium badawcze, w którym kontrolujemy każdą partię towaru przed wysłaniem go do klienta. Używamy do tego specjalistycznego przyrządu, czyli spektrometru rentgenowskiego, który pozwala określić skład chemiczny produktu. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz nierdzewne lub kwasoodporne elementy złączne najwyższej jakości, gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania.
  2. Bardzo duża dostępność towaru – dbamy o to, aby w naszym magazynie w Sosnowcu stale utrzymywać wysoki wolumen towarów. Większość z nich kupisz od ręki. Skraca to czas oczekiwania na dostawę i pozwala Ci z góry zaplanować prace, do których potrzebujesz naszych artykułów nierdzewnych i kwasoodpornych.
  3. Błyskawiczna wysyłka – zamówienia złożone do godziny 14 w dniu powszednim są realizowane w ciągu jednego dnia roboczego. Zabrakło Ci wkrętów nierdzewnych, a może opasek kwasoodpornych? Kup je w Inox-Plus, a kurier odwiedzi Cię już jutro! Dla zamówień o wartości powyżej 1000 złotych oferujemy bezpłatną dostawę.
  4. Atrakcyjne rabaty – złóż zamówienie o wartości co najmniej 5000 złotych, a otrzymasz od nas 5% rabatu. Nawiąż z nami długofalową współpracę i skorzystaj ze specjalnych warunków dla stałych klientów.
  5. Kompleksowa oferta – nie chcesz szukać potrzebnych Ci elementów złącznych i innych akcesoriów montażowych w kilku miejscach? W Inox-Plus kupisz wszystko, czego potrzebujesz: od śrub nierdzewnych, przez wkręty kwasoodporne, nitonakrętki, kołki, linki, łańcuchy, aż po chemię techniczną marki własnej Inox-Plus.