Katalog śrub - jak korzystać z wygodnego narzędzia od Inox-Plus?

Jeśli właśnie rozpoczynasz poszukiwania potrzebnych Ci elementów złącznych, na przykład do zakończenia prac przy jachcie, łódce czy dowolnym projekcie budowlanym, to pewnie pojawił się mały problem ze znalezieniem odpowiednich artykułów nierdzewnych. Nic dziwnego: oferta takich produktów jest bardzo szeroka i każdemu zdarza się w niej nieco pogubić. W Inox-Plus zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy wygodny katalog śrub i innych elementów złącznych dostępnych w naszym sklepie internetowym. Dowiedz się, jak z niego korzystać, aby przyspieszyć etap wyszukiwania potrzebnych artykułów nierdzewnych.

Do czego właściwie przyda Ci się nasz katalog śrub?

Ten katalog stworzyliśmy w prostym celu: aby umożliwić naszym klientom szybkie wyszukanie elementów złącznych zarówno po nazwie artykułu, jak i jego oznaczeniu międzynarodowym DIN, ISO lub zgodnie z polską normą PN/M. Dzięki temu znalezienie potrzebnych produktów jest o wiele łatwiejsze – nie trzeba już krok po kroku przeglądać wszystkich kategorii w sklepie internetowym, a następnie jeszcze sprawdzać, czy dany element występuje w odpowiednim wariancie materiałowym (stal nierdzewna A2 lub stal kwasoodporna A4). Przykładowo: załóżmy, że szukasz wkrętu do drewna z łbem kulistym DIN 96 wykonanego ze stali nierdzewnej A2. Zamiast żmudnie przeglądać kolejne strony produktów, co mogłoby Ci zająć nawet kilka minut, po prostu wchodzisz do naszego katalogu, podajesz numer DIN, zaznaczasz, jaki rodzaj materiału Cię interesuje i po chwili otrzymujesz precyzyjny wynik. Proste, szybkie, super wygodne. Rada Potrzebnych elementów złącznych możesz też poszukać z poziomu spisu DIN, w którym wszystkie produkty zostały skrupulatnie pogrupowane ze względu na to najpopularniejsze oznaczenie. Spis znajdziesz pod tym linkiem - https://www.inoxplus.com.pl/nasza-oferta/index.html.

Wyszukaj potrzebne produkty w naszym katalogu śrub

Pora przejść do zasadniczej części tego poradnika, czyli wyjaśnić Ci, jak korzystać z katalogu śrub i innych elementów złącznych w sklepie internetowym Inox-Plus. Pierwszym krokiem jest oczywiście przejście do katalogu, który linkowaliśmy na samym początku artykułu. Katalog działa na zasadzie wyszukiwarki z rozbudowanym filtrowaniem. Jeśli znasz dokładną nazwę poszukiwanego elementu złącznego, to po prostu wpisz ją w polu wyszukiwarki i kliknij w lupkę, aby otrzymać konkretne wyniki. Możesz również użyć filtrów i tutaj do wyboru masz cztery pozycje:

  1. DIN – najbardziej znany i powszechnie stosowany system oznaczania elementów złącznych. Znając numer DIN danego produktu wybierz go z rozwijanej listy i gotowe.
  2. ISO – zdarza się, że klienci nie dysponują numerem DIN, za to znają numer ISO poszukiwanego artykułu. Po nim również można szybko znaleźć potrzebne produkty w naszym sklepie internetowym.
  3. PN – polska norma PN/M także może być dobrym tropem na drodze do znalezienia odpowiednich elementów złącznych. Jeśli znasz to oznaczenie, to podaj je w katalogu.
  4. Materiał – tutaj wskazujesz, z jakiego materiału ma być wykonany poszukiwany przez Ciebie element złączny. Do wyboru masz stal nierdzewną A2 (tzw. „nierdzewkę”) oraz stal kwasoodporną A4 (tzw. „kwasówkę”).

To już wszystko. Podając te parametry momentalnie znajdziesz artykuły nierdzewne dostępne w naszym sklepie internetowym.

Nie wiesz, na które elementy złączne się zdecydować?

W Inox-Plus dbamy o to, aby dawać naszym klientom możliwie jak największy wybór elementów złącznych. Zdarza się więc, że nawet po wyszukaniu odpowiednich produktów klienci nie wiedzą, czy lepszą opcją będzie dla nich taki czy inny wariant wymiarowy, czy powinni postawić na stal A2 czy może A4 itd. Dlatego zawsze służymy tutaj fachową pomocą. Jeśli masz problem z wyszukaniem odpowiednich elementów złącznych, to po prostu skontaktuj się z nami i zdaj się na doświadczenie doradców Inox-Plus. Pamiętaj również, że z takiej pomocy skorzystasz całkowicie bezpłatnie.

Komentarze

Ten post jeszcze nie został jeszcze skomentowany, bądź pierwszy.

Zaloguj się aby dodać komentarz

Przejdź do logowania